GOM Player

GOM Player

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
ÜreticiGretech
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz
1475 kez incelendi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Her geçen gün yeni bir yazılım hayatımıza girerken, ses ve video dosyalarınızı en uygun şartlarda oynatma fırsatına sahip olan medya oynatıcı, bilgisayarınıza çok daha geniş özellikler kazandıracaktır. Kurulumu son derece basit olan Gom player, çok kolay anlaşılan ve basit bir sistem olarak çalışan arayüzü ile her türlü video ve ses kayıt noktasında size yardımcı olacak.

Son derece popüler, kullanıma uygun ve geniş amaçları ayağınıza getiren bir sistem olarak, elbette ki bu model ve donanımlı kullanımı değerlendirmeye almanız gerekir. Yazılımlar üzerine son derece nitelikli çalışmalar hayatımıza girmeye devam ederken, interneti ve bilgisayarı daha verimli kullanabilmek adına Gom player indir. Üst düzey performansı hedefleyen, kendi listenize hazırlayıp dilediğiniz gibi altyazı ve dil desteği ile de şekillendirebileceğiniz medya oynatıcı, son derece uygun koşulları temsil ediyor. Alt yazıların yanında senkron kayması problemini de tamamen ortadan kaldıran yeni ve donanımlı programın, size her yönden avantajını gözlemlemek mümkün. Güncel yazılımlar ve insanlara kattığı değer, programların kalitesi ile ölçülmektedir.

İndirmesi kurulumu ve faaliyete geçirilmesi son derece basit olup, size video ve ses sistemleri yönteminde oldukça önemli avantajlar sağlayan bir programın, geleceği yönelik muazzam bir çalışma olduğunu söylemek mümkün. Gom player Türkçe dil konusundaki problemleri çözmek açısından da size çok özel sunumlarda bulunmaya devam edecek. Gelişmiş arayüzü ve uygun sistemi güncel donanımlar içerisinde çok farklı bir noktayı temsil etmekte. Siz de bilgisayarınızdan daha üst düzey verim elde etmek istiyorsanız bu sistemi yakından incelemelisiniz.

1475 kez incelendi

GOM Player Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. halilgun17 dedi ki:

    Gom Player ikonunu değiştirdi. Tuhaf geldi.

YORUM YAZIN