Google Chrome

Google Chrome

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz
2093 kez incelendi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Bilgisayar ve internetin çok daha geniş imkânlarla kullanılmasına olanak sağlayan arama motorunuz Google, son dönemler içerisinde en donanımlı ve kaliteli sistemi yani Google Chrome’u hizmetinize sunuyor. Oldukça değişik teknolojiler, gelişime açık yönü ve özel fırsatları, bu sistemi sizin için çok daha faydalı bir hale getirdi. En kaliteli ve en hızlı şekilde internette dolaşmak, aradığınızı bulmak, yeni ve güncel programlar ile birlikte şimdi çok daha kolay.

Eğer bilgisayarından en üst düzey verim elde etmek istiyorsan, en hızlı tarayıcı kullan ve Chrome indir. Her ne kadar, rakip gelişmiş tarayıcılarda sistemlerini güncelleyip, yeni programlar sunma gayreti içerisinde olsa da Google arama motorunun sizin için yaptığı çalışmaların çok daha pozitif sonuçları ortada. Rakiplerine göre çok daha hızlı, seri ve kolay bir sistem olarak karşımıza çıkan Google Chrome, her yönden kaliteli rahat anlaşılan bir arayüzü olduğunu ispatlamakta. Son 8 yılda sürekli daha gelişmiş yazılım ve programlara yer vererek kendini geliştiren sistem, her yönden avantajınıza sonuçlar ortaya koymakta.

Hem güvenliği hem de gizliliği ile dikkat çeken bir çalışma programı, her zaman size güven veren kaliteli bir sitemi temsil etmekte. Oyun, güncel yazılım ve işinizi kolaylaştıracak pek çok program, mevcut sistem içerisinde sizi bekliyor. Bilgisayarınızı koruyacak özelleştirme seçenekleri, hem korunaklı hem de güvenli bir şekilde size avantaj sağlayacaktır. En gelişmiş programlara yer veren sistem, bütün avantajlarıyla sizi bekliyor. Eğer en kaliteli ve güncel programı kullanmak istiyorsan, hiç düşünmeden Chrome indirin.

2093 kez incelendi

YORUM YAZIN