Scorp iOS

Scorp iOS

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
ÜreticiScorp Sosyal Medya ve Teknoloji Anonim Sirketi
İşletim SistemiiOS
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz
2198 kez incelendi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Yerli olmasıyla da büyük yankı uyandıran Scorp uygulaması kullanıcıların çeşitli konularda görüş bildirmesini sağlar. Özellikle içerik üretilmesi ve video yayınlanması gibi özellikleri ile dikkat çeken uygulama scorp indir ikonuna tıklanarak kolaylıkla indirilebilir. Kurulumu da kolaylıkla yapılabilen uygulama sözlük gibi farklı bir konsepti de kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Türk geliştiriciler tarafından üretilmesinin ve kullanıma sürülmesinin ardından çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yüz binlerce kişi tarafından indirilen uygulamaya siz de scorp mobil indir talimatı ile sahip olabilirsiniz. Yaklaşık olarak 400 bine yakın kullanıcısı bulunan uygulama aracılığı ile şimdiye dek 1 milyondan fazla video yayınlandı. Özellikle üniversiteli genç nüfusa hitap eden uygulamaya sahip olmak çok kolay!

Scorp İndir ve Görüş Bildir!

Üniversite kampüslerine ve kampüs aktivitelerine dair de binlerce video bulabileceğiniz uygulama artık android işletim sistemine sahip olan cihazlarda da kullanılabiliyor. Bunun için scorp android indir seçeneğinin tercih edilmesi kafi! 15 saniyelik kısa videolar yayınlanabilen uygulamanın üniversite gençliğinin görüşlerini de içeriyor olması, sosyal platforma yeni bir soluk da kazandırıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü görüş ve içerik bu platformda mevcut!

Dilerseniz iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için de uygulamayı indirebilir ve kurulumunu yapabilirsiniz. Bunun için de scorp iOS indir seçeneği karşınıza çıkacak. Uygulamanın kurulumunu yaptıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz konuda kategori açabilir, görüş bildirebilir ya da açılmış olan hazır kategorilere dair kendi videolarınızı yayınlayabilirsiniz.

Scorp İndir ve Video Paylaş!

Uygulamanın bir haber akışı bulunuyor. Bu akışta başlıklar sıralanmış durumda! İçerik aramak ve bulmak ya da yeni içerik yüklemek sadece birkaç saniye aldığından hızlı bir uygulama olduğu söylenebilir. Uygulamanın en beğenilen özelliği ise çeşitli konularda farklı görüşler bulunabiliyor olması! Bu sayede yeni bakış açıları kazandıran bir sözlük içeriği olması da ön plana çıkıyor. Dilerseniz scorp iPad indir bölümünü tercih ederek uygulamanın iPad için hazırlanmış yazılımını yükleyebilirsiniz.

Aynı zamanda scorp tablet indir seçeneği de bulunduğundan tablet cihazlarında da bu uygulamanın keyifli kullanım olanağından faydalanmak mümkün. Uygulamayı kullanırken beğeni de yapabiliyorsunuz. En çok beğenilen ya da en çok izlenen videolar popüler videolar başlığı altında sıralanıyor. Bu sayede popüler içeriklerden de bihaber kalmıyorsunuz.

Uygulamanın toplam 27 üniversitede temsilcileri bulunuyor. Yurt dışında da bazı üniversitelerde temsilcileri mevcut. Yanı bu uygulamanın ekibinde birbirinden dinamik tam 300 üniversite öğrencisi görev yapıyor. Çevrede olup bitenlerden haberdar olmak, yeni gündemler yaratmak gibi konularda da uygulamanın gayet aktif bir şekilde kullanıldığını söylemek mümkün. Tüm gençler kendi ilgi alanlarına dair takipler de yapabiliyor. Sosyal ağ üzerinden adeta görüş alışverişi imkanını tanıyan bu uygulamayı siz de kullandığınız cihaza saniyeler içerisinde kurabilir ve kullanıcılardan biri olabilirsiniz.

2198 kez incelendi

YORUM YAZIN