Internet Download Manager

Internet Download Manager

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
ÜreticiTonec Inc.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz
1999 kez incelendi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Gelişmiş yazılım programlarının baş döndürücü teknolojisi, bilgisayarı çok yönlü kullanımlarda önümüze çok özel fırsatlar sunuyor. Yeni ben içerikli programları görüp de indirmemek elde olmazken, elbette ki bu kullanım esnasındaki kaybedilen zaman da insanlar için çok önemlidir.

Normalden 5 kata kadar daha hızlı bir şekilde dosya indirmenize olanak tanıyan internet download manager, hem cihazınızın verimliliğini artıracak hem de daha çok gelişmiş programdan yararlanma konusunda size yardımcı olacak. Mükemmel dizayn edilmiş bir arayüzüne sahip olması, net ve ayrılır butonlarıyla sizi iyi yönlendirmesi, bu programın kurulumunda gerçekten önemli avantajlar ayağınıza getirmekte. İndirilen dosyaların tertip ve düzene gerçekten büyük önem taşırken, kullandığınız bilgisayarın derli toplu bir görünüm sağlaması da elbette ki kaliteli indirme yöntemleri ile size avantaj sağlayabilir. Kendini otomatik olarak güncelleyen ve yeni niteliklere uygun yapısıyla dikkat çeken bir programın size olan katkısı, elbette ki büyük olacaktır.

En uygun şekilde hizmetini talep edeceğiniz dosya indirme ve program yükleme konusunda size hız ve zaman kazandıran bir sistemi kullanmak adına, hemen internet download manager indir. Gerçekten her yönden senin için avantajlı bir program olduğunu zaman içerisinde kendiniz de göreceksiniz. İnternette sürekli yeni yazılımların çok daha ilgi çekici boyuta geldiği bilinirken, en başarılı program ve müzik indirme unsurunun size önemli avantajları kaçınılmaz olacaktır. 2015 yılında program ve müzik video gibi uygulamaları indirmede en çok kullanılan sistemin, elbette ki insanların beğenisini kazandığını söylemek mümkün.

1999 kez incelendi

YORUM YAZIN