Winrar

Winrar

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
ÜreticiRarLab
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz
2130 kez incelendi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Oyun, eğlence ve hizmet anlamında internet ve bilgisayar kullanımının amacının dışında hizmetleri de ön plana taşıdığını söylemek mümkün. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bu gelişmiş teknoloji, profesyonel anlamda kullanıldığı zaman, kaliteli programların önemini görmek çok daha kolay olacaktır.

Dosyaları sıkıştırma ve düzenli iletim noktasında en çok tercih edilen programın, bilgisayarlar tarafından kullanımı insanlara gerçekten önemli avantajlar sağlayacaktır. Hiç şüphesiz ki hacmi ne kadar olursa olsun, en geniş dosyaları bile güvenle sıkıştıran Winrar, pek çok insanın tercih ettiği kaliteli bir program olarak dikkat çekmektedir. Belge, bilgi, evrak ve profesyonel çalışma unsurlarının herhangi bir zarar görmeden bilgisayardan aktarımı, iletim konusundaki yeni nitelikler ve çalışmalar, özellikle Winrar 64 bit desteğiyle, çok önemli avantajları ayağınıza getiriyor. Mükemmel bir sistem olup, tüm bilgisayarlara uyumlu olmasının yanı sıra, program kullanımı evrakları dosyaları da sıkıştırma konusundaki avantajları, mevcut sistemi gerçekten çok popüler hale getirmiştir.

Eğer bilgisayarını gerçek manada kullanıp iş amaçlı olarak da uygun hale getirmek istiyorsan, hiç vakit kaybetmeden Winrar indir. Bilgisayarınızda çok yer kaplayan, dolayısıyla kullanım alanlarını daraltan fazlalıklardan da mevcut sistem ile kurtulmanız mümkün olabilir. Oldukça üst düzey bir donanımı temsil eden mükemmel arayüzü ve bilgisayarlarla uyumlu sistemiyle, Winrar programının avantajlarını kesinlikle yaşamalısınız.

2130 kez incelendi

YORUM YAZIN