Candy Crush Saga (Android)

Candy Crush Saga (Android)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
ÜreticiKing.com
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz
5438 kez incelendi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...

Çok kısa zamanda şaşırtacak kadar büyük bir popülerlik kazanan oyunlar arasında candy crush saga da bulunuyor. Mobil oyun dünyasında kısa sürede en popüler içeriklerden biri haline gelen oyun, farklı oyun seçeneklerine de ilham kaynağı olmayı başardı. Yazılım içerisinde yer alan dinamikler, farklı oyun kaynakları için de baz alındı. Oyunculara büyük bir eğlence sunan candy crush saga indir uygulaması tercih edilerek akıllı cihazların tümüne indirilebiliyor.

Elbette oyunun bu denli yüksek başarı grafiğine erişmesinin pek çok nedeni bulunuyor. Bunlar arasında en çok dikkat çekeni, canlı ve gayet ilgi çeken grafiklerin kullanılmış olmasıdır. Grafikler ile eş zamanlı bir uyum içerisinde olan ses efektleri, oyunu çok daha çekici kılan hususlar arasında yer alıyor. Gün boyunca eğlenceyi yanından ayırmak istemeyenler tercihini candy crush saga mobil indir seçeneğinden yana kullanabilir. Çünkü oyun mobil cihazlarla ile de sorunsuz bir şekilde oynanabiliyor.

Eğlence İçin Candy Crush Saga İndir ve Kur!

Tamamen ücretsiz olarak oyun dünyasına katılım gösteren candy crush saga kolaylıkla cihaza indirilebiliyor. Bunun için kullandığınız cihazın işletim sistemine uygun olan seçeneği tercih etmeniz gerekir. Örneğin android yazılımlı bir cihaz kullanıyorsanız hemen candy crush saga android indir tercihini işaretleyin ve oyun cihazınıza insin! Sonrasında çok kısa sürede kurulum gerçekleşiyor ve hemen bu eğlenceye ortak olabiliyor yani oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Kullandığınız cihazın işletim sistemine bağlı olarak candy crush saga ios indir tercihinde de bulunabilirsiniz. Oyunu öğrenmek için uzun süre uğraş vermeniz gerekmiyor. Sadece birkaç saniye içerisinde oynamayı öğreneceksiniz. Üstelik bu oyun her yaş grubuna hitap ediyor. Peki, oyundaki temel amaç ne? Oyunun amacı basit ancak bir o kadar da zor! Peki, nasıl hem basit hem de zor olabiliyor?

Hem Basit Hem Zor Bir Oyun: Candy Crush Saga

Oyundaki amaç renkleri ve bazen desenleri de birbirinden farklı olan aynı türde şekerleri yan yana getirebilmek! İşte bu amaç çok basit fakat uygulamaya gelince zorluk başlıyor. İlk etapta ize çok kolay gelecek olan aynı şekerleri yan yana getirmek, etaplar ilerledikçe yerini zorluğa bırakıyor. Çünkü en az 3 şekeri yan yana getirmeniz şart! Daha fazla sayıda şekeri yan yana getirmeyi başarırsanız, bu durumda yüksek puanlar da elde edebiliyorsunuz.

Farklı cihaz modelleri üzerinde de sorunsuz bir şekilde çalışabilen uygulamayı candy crush saga iPad indir seçeneğini tercih ederek de yaşamanıza kazandırabilirsiniz. İlk etapta zorlanmayacak olmanız, ilerleyen etaplarda da kolaylıkla şeker bileştirme görevini yerine getirebileceğiniz anlamına gelmiyor.

Şekerlerin yerini parmağınızı sürükleyerek değiştirme olanağınız da mevcut. Eğer görsel efektleri daha çarpıcı kılmak isterseniz, oyunu tabletiniz ile oynayın. Bunun için de candy crush saga tablet indir alternatifini seçmeniz gerekiyor. Bu arada oyun içerisindeki güçlendiricileri kullanmayı unutmayın, size ciddi yardımda bulunacaklar!

Candy Crush Nasıl Oynanır Videomuz

5438 kez incelendi

Candy Crush Saga (Android) Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. eikaradag dedi ki:

    Yav şu annelere candy crush oynamayı yasaklamalilar, günlerdir kafamı utuledi şu bölümü geç geç diye

YORUM YAZIN