Viber Android

Viber Android

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
ÜreticiViber Media Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz
2063 kez incelendi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Rehberinizle mükemmel derecede entegrasyon sağlayan Viber, kolayca indirip ücretsiz olarak kullanacağınız kaliteli bir mesajlaşma programı olarak dikkat çekmekte. Ücretsiz olduğu gibi, son derece kullanıma uygun yapısı, mesajlarınızı çok daha değişik boyutlarda taşıyor. Çıkartma, ekleme özelliği daha popüler bir kullanımı ayağınıza getirirken, aynı zamanda oyun imkânını da bu kaliteli programda yakalamanız mümkün.

Android sistemlerin son derece uyumlu yapısı, özellikle yeni ve nitelikli programlara zemin hazırlarken, Viber Android bu konuda gerçekten size çok önemli avantajlar sağlayacak. Hem kullanışlı hem de modern yapısıyla dikkat çeken Viber, ücretsiz olmasıyla da insanları pozitif olarak etkiliyor. Sosyal ağı en verimli şekilde kullanmak, özellikle de akıllı telefonunuzun özelliklerini ön plana çıkarmak için, siz de bu yeni ve nitelikli programlara yönelmelisiniz. Mesajlaşma konusundaki yeni nitelikli sunumlar, sizin için çok daha eğlenceli sonuçlar ortaya koyuyor. Grup mesajlaşma desteği, HD sesli mesaj avantajı ve gönderi ile birlikte çağrı yapma imkânı bu yeni ve nitelikli programı sizin için gerçekten çok özel bir noktaya taşıyor.

İletişim sistemini kuvvetlendiren, modern teknikleriyle insanları etkileyen bir programa sahip olmak istiyorsan hiç düşünmeden Viber indir. Gerçekten insanların güncel yazılımlara olan ilgisi, bu tür kaliteli programlarla desteklendiği sürece, insanların bu programları olan yoğun ilgisi daha iyi anlaşılacak. Bildirimler desteği, Android uygun sistemlerin ortaya koyduğu pozitif gelişim ve mesajlaşma konusunu sizin için çok daha etkili bir noktaya taşıyor.

2063 kez incelendi

YORUM YAZIN