Periscope Android

Periscope Android

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
ÜreticiTwitter, Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz
11322 kez incelendi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(10 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Twitter’ın uygulamalarından biri olan Periscope, sosyal ağ üzerinden canlı yayın yapılmasına olanak tanıyan bir programdır. Sorunsuz çalışan uygulamalar arasında yer alan bu programı edinmek için öncelikle periscope indir komutundan faydalanarak cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Ardından bir hesap oluşturmanız sizden istenecek. Hesabınızı oluşturduktan sonra “sign in with twitter” yazan bölüme tıklayarak, video akış uygulaması olan bu programı twitter hesabınız üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Periscope İndir ve Yayın Yap!

Marka ve model konusunda sorunsuz bir uygulama olan bu program akıllı telefon cihazlarında çalışıyor. Eğer programı akıllı telefonunuza indirmek istiyorsanız periscope mobil indir seçeneğini tercih etmeniz gerekiyor. Twitter ile eş zamanlı olarak çalışan uygulama ile canlı yayın yapabiliyorsunuz. Son dönemde ünlü ve popüler isimler tarafından da kullanılan program sayesinde canlı görüntü paylaşmak çok kolay!

Uygulamayı indirmek için periscope android indir gibi kullandığınız cihazın yazılımına uygun seçeneği tercih etmeniz gerekiyor. Ardından orta bölümde yuvarlak bir ikon göreceksiniz. Bu ikon canlı yayına başlamanız için tıklamanız gereken tek bölümdür. Ekranda gördüğünüz “startbroadcast” yazısına tıkladığınızda anında canlı yayın yapmaya başlarsınız. Yayın yapmaya başladığınızı anlamanız için bir uyarı da ekranda beliriyor. Bu uyarı “live” yazısıdır. Ekranda bu yazısı görüyorsanız canlı yayındasınız demektir.

Dilerseniz periscope iOS indir seçeneğini tercih ederek iOS yazılımına sahip olan cihazlarınız üzerinden de bu uygulamayı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ekran üzerine çift tıklamanız durumunda ön kameraya geçebiliyorsunuz. Bu ve buna benzer pek çok kolaylık, programına yazılımına kazandırıldı. Böylece keyifli bir şekilde canlı yayın yapma olanağı da tüm kullanıcılara sunuluyor. Eğer canlı yayını kesmek isterseniz bu durumda “stop broadcast” yazısına tıklamanız yeterli!

Periscope Nasıl İndirilir Videosu


Periscope İndir ve Takipçilerini Şaşırt!

Uygulamayı indirdikten ve hesap oluşturduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca periscope iPad indir gibi cihazınıza uygun özelliklerle donatılmış bir şekilde uygulamayı edinmeniz de mümkün. Yayın yaparak takipçilerinizi şaşırtabilir ve videolarınıza başlıklar da ekleyebilirsiniz. Bu sayede yapılan aramalarda videonuz da sıralamada görüntülenecek ve daha fazla sayıda takipçiye ulaşabileceksiniz.

Karşılaştığınız önemli durumları daha fazla sayıda kişinin ve özellikle de takipçilerinizin görmesini sağlayan uygulama periscope tablet indir komutuna da sahip. Dileyen herkes tablet cihazı üzerinden de programı edinebiliyor ve hiçbir sorun yaşamadan kullanabiliyor. Yayınladığınız görüntüleri kaydedebiliyor ve video olarak indirilmesini de sağlayabiliyorsunuz. Eğer cihazınız iOS işletim sistemine sahip ise bu programı hiçbir ücret ödemeden indirebilir ve kullanabilirsiniz.

İsterseniz uygulama üzerinden gizli yayın da yapabilirsiniz. Eğer genel yayını tercih ederseniz canlı yayınınız herkes tarafından görülebilir. Ancak yuvarlak ikona tıkladığınızda yayının “private” yani gizli olmasını da tercih edebilirsiniz. Özellikle videolara ve canlı yayınlara ilginç başlıklar ekleyerek Twitter takipçi sayısının arttırılabiliyor olunması, programın en cazip yönlerinden biri olarak değerlendiriliyor.

11322 kez incelendi

Periscope Android Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. thecamli dedi ki:

  Havalimanında periscope yayını yapabilecek olan yanıt versin kullanıcı adıyla
  DominikFatihi SemihÖztürk

 2. umutt0021 dedi ki:

  Periscope’ta CANLI: profil yorumluyorm gel

 3. KnockMrs dedi ki:

  Periscope üzerinde Kızlar hakkında bilgi verilir her turlu:D

YORUM YAZIN