Merakla Beklenen iPhone 7 Kamerasıyla Dikkatleri Üzerine Çekecek

iphone 7

Mobil iletişimde Apple teknolojisinden asla vazgeçemeyenler için, iPhone 7 özellikleri, beklentileri karşılayacak düzeyde gerçekleşiyor. Özellikle yüksek çözünürlüklü kamera, çekim konusundaki avantajları daha üst seviyeye taşırken, kullanılması planlanan kameranın patent dosyaları medyaya sızmış durumda.

Son yıllara damga vuran, akıllı telefon pazarındaki liderliğini yeni versiyonlarla pekiştiren iPhone, piyasaya çıkması beklenen iPhone 7 ile tüm beklentileri karşılayacak. Her ne kadar bazı olumsuzluklar marka kalitesini etkilemese de kullanıcıları üzerken, bu yeni cihazla birlikte, iPhone düşkünü insanlar için yeni fırsatlar doğduğunu söylemek mümkün. 3.5 mm jak girişli kulaklığın daha önceden iddia edildiği gibi kaldırılacağı bekleniyor. Aslında bu değişikliğin yeni telefonda bataryaya daha geniş yer açmak için planlandığı da biliniyor.

iphone 7 kamera

Her ne kadar iPhone 7 ve kullanılacak kamera ebat olarak daha küçük olsa da Megapiksel değerinin yüksekliği çok daha nitelikli bir kullanım imkânını teknoloji piyasasına kazandıracak gibi duruyor. Piyasaya sızdırılan kamera görüntüleri, bu konudaki teknolojinin üst düzeyliğini de gözler önüne seriyor.

2454 kez okundu

YORUM YAZIN