Samsung Galaxy Tab S3 İçin Geri Sayım Başladı!

samsung-galaxy-tab-s3

Samsung’un yeni nesil tableti Galaxy Tab S3 teknoloji dünyasında büyük merak uyandırdı. Güney Koreli firma Samsung henüz yeni ürünü hakkında detaylı bilgi vermedi. Gelen bilgiler her ne kadar kısıtlı olsa da dünya genelinde merak ve heyecan uyandırmayı başardı. Çünkü firma üst düzey bir tablet modeli ile kullanıcılara seslenmeye hazırlanıyor.

Aslında Samsung’un yeni tablet modelinin Galaxy Tab S3 ailesine dahil olacağına dair de net bir bilgi verilmedi. Ancak gelen ilk bilgiler bu ihtimali oldukça güçlü kılıyor. Bu yüzden İlk tanıtımlar da bu yönde hazırlanıyor. Tablet modelinin veri tabanı Hindistan’dan! Ülkenin popüler nakliyat firmalarından biri olan Zauba tablet modelinin veri tabanını üstlenmiş gibi görünüyor.

SamsungGalaxyTab S3 Tablet Modelinin Ekran Büyüklüğü Belli Oldu

Yeni nesil tablet modelinin model numarası kesinleşmiş bilgiler arasında. Samsung Galaxy S3 tablet, Samsung SM-T719 model numarasına sahip. Ekran büyüklüğü ise 8 inç olacak. Yani ekran büyüklüğü bakımından cihazın beklentileri karşılayacak olması da kesinleşti. Eğer farklı bir yan model üretimi yapılırsa bu model de yine aynı ismi taşıyacak. Ancak model numarası Samsung SM-T813 olacak. Bu modelin ekran büyüklüğü ise 9.7 inç büyüklüğüne erişiyor.

Çözünürlük ise cihazın merak uyandıran bir diğer özelliği… Çözünürlüğe dair henüz bir bilgi açıklanmış değil. Ancak yine beklentileri karşılayan bir çözünürlük düzeyine sahip olacağı tahmin ediliyor. İddialar arasında cihazın süper amoled ekrana sahip olacağı da var.

3094 kez okundu

YORUM YAZIN